Petr Blahák

+420 731 777 406

artkarikatury@seznam.cz
o
o
o
o
 
...Karikatury na zakázku podle fotografie...

černobílá (grafit, uhel)

A4
700,-Kč
 
A3
1000,-Kč
   
 

barevná (pastel)

A3
2400,-Kč
A4
2000,-Kč
   
 

 

 

 
kreslení karikatur na párty
...Párty Karikatury...

Karikatury pro firemní večírky,

párty, svatby,oslavy,

výročí,narozeniny, veletrhy,

tradičníslavnosti,

společenské událostí

Jedná se o rychlé kresby grafitem


na formát papíru A4

za hodinu zvládnu nakreslit 5 - 7

karikatur

 

cena 1 hodiny mé práce je 1500,-kč

doprava mimo Prahu ...... 7,- kč / km

 

Všeobecné podmínky

KARIKATURY:

Karikatura je možná podle fotografie poslané mailem. Kvalita kresby je pak přímo úměrná kvalitě fotografie hlavy, která by měla být snímána bez blesku a zblízka. Obličej by měl být natočen, něco mezi profilem a frontálním pohledem. Oči nesmí být ve stínu. Fotografie musí dobře zachycovat podobu a měly by být ze současnosti, nikoliv např. 5 let staré. Mám vysoké nároky na kvalitu fotografie, ale má to své opodstatnění – jsem profesionál a vím, co potřebuji pro dobrý výsledek své práce.
Cena za černobílou kresbu jedné osoby nebo zvířete je /viz ceny níže/ a termín dodání obvykle za 10 dnů. V naléhavých případech dříve, ale cena je o 50% vyšší. Lze nakreslit i společnou karikaturu z  fotografií jednotlivých účastníků. Běžný formát hotové kresby je A4, A3 a B3/což je 50x35cm/. Váš mail by měl obsahovat :

1/ fotografie daného tématu ve formátu JPEG/ zip neotevřu /, tj. výřezy hlavy dotyčného (dotyčných), foto zvířat,auta atd.

2/ popis karikatury, tj. hobby nebo profesi dotyčného – něco v pohybu, Vaši představu, kde budou záliby karikovaných, nikoliv však karikaturou nevyjádřitelné vlastnosti – např. společenský, zábavný, čestný apod.

3/ Vaši adresu pro zaslání kresby v pevné tubě na dobírku a Váš mobil.

4/ Požadovaný termín dodání kresby.

Svým potvrzením takové objednávky se zavazuji k jejímu splnění a hotovou kresbu pošlu na dobírku v pevné tubě, nebo si ji můžete vyzvednout osobně. Jsem z Prahy 9.

 

JEDEN KARIKATURISTA:

Cena za kreslení karikatur je 1500,-Kč/hod.pro jednoho kreslíře. Materiál je samozřejmě v ceně. Minimem jsou 2 hodiny. Dopravu si počítám 6,-Kč/km z Prahy a zpět, po Praze zdarma. Nejsem plátce DPH a nevlastním živnostenský list, protože jde o svobodné povolání. Upřednostňuji platbu v hotovosti, ale není podmínkou.
V případě požadavku na víc kreslířů si každý pracuje sám na sebe a vypisuje svou fakturu. Závaznou objednávku akceptuji nejpozději deset dnů před akcí. Z mé strany je záruka splnění akce až mým potvrzením Vaší objednávky prostřednictvím e-mailu /nikoliv mobilem/. Vaše objednávka musí obsahovat mimo jiné i tato data:

1/ Datum a přesný čas začátku i konce mé /naší/ produkce. Na místě budu /budeme/
o 20 minut dříve bezplatně. Čas produkce lze na místě po dohodě prodloužit.
2/ Přesnou adresu včetně ulice a názvu objektu, kvůli navigaci.
3/ Vaše fakturační údaje včetně IČ a DIČ ( případně váš variabilní symbol, například číslo objednávky, pokud ho chcete mít na faktuře )
4/ Mobil kontaktní osoby na místě.
5/ Požadovaný počet karikaturistů
6/ Informaci, zda jde o akci / kreslení / uvnitř, nebo venku.
Karikatura je podle podmínek a náročnosti za 6 až 12minut. Nejrychlejší je prostý profil. Vždy po hodině mám 10min pauzu.
Budu potřebovat tři židle, místo asi 2,5x2,5m co nejdále od reprobeden a dobré světlo. Je dobré instruovat personál a další produkce, aby nepožadovali karikatury, protože je od hostů nedokážu odlišit a tak se na hosty samé nemusí vůbec dostat, což je trapas.
Dlouholeté zkušenosti opodstatňují mé požadavky, neboť vím, že na nich závisí kvalita práce.
Pokud se jedná o akci dál od Prahy a do půlnoci, uvítám možnost noclehu, ale není to nezbytné.
Jsem profesionál a se zkušenými kreslíři vzájemně spolupracuji bez provizí za zprostředkování. Domluvím /-e/ se anglicky, rusky a někteří z nás i jinými jazyky.
Zaručuji kvalitu kreseb i zajímavý a nezvyklý prožitek kreslených. Také pohodu a legraci.